PREKIŲ UŽSAKYMAS

Prekių pirkimo–pardavimo elektroninėje parduotuvėje uogauoga.lt taisykles rasite čia.

Kaip užsisakyti „Uoga Uoga“ produktų

Pasirink dominančių produktų kategoriją – „Šviežia kosmetika“ arba „Mineralinė kosmetika“ – ir spausk „Pirkti“.

Prie norimo įsigyti produkto paspausk „Į krepšelį“ – jis iškart atsiras Tavo prekių krepšelyje.

Paspausk „Krepšelis“, kad galėtum pakeisti norimų įsigyti produktų skaičių arba pašalinti esamus produktus. Kai krepšelyje turėsi visus reikiamus produktus, spausk „Atsiskaityti“ ir iš karto nukeliausi į registracijos/prisijungimo puslapį.

Kaip sumokėti už prekes

Jei pageidauji apsipirkti „Uoga Uoga“ el. parduotuvėje ir vėliau matyti savo pirkinių istoriją, prašome užsiregistruoti. Tačiau jei skubi, pirkimo procesą gali užbaigti ir be registracijos. Tereikia pateikti visą būtiną asmeninę informaciją, reikalingą prekėms pristatyti.

Sekantis žingsnis – pasirinkti mokėjimo būdą ir tęsti apmokėjimą, kol savo ekrane pamatysi užsakymo patvirtinimą.

Gali rinktis iš trijų apmokėjimo būdų – banko kortele, tiesiogiai per banką (Paysera pagalba) arba banko pavedimu į mūsų sąskaitą.

Turėk omeny, kad pakuoti pradėsime tik gavę apmokėjimą. Negavę apmokėjimo per tris darbo dienas, užsakymą anuliuosime. Be abejo, apie tai tave įspėsime.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Siuntas išsiunčiame per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo (norime atkreipti tavo dėmesį, kad visi mūsų produktai yra gaminami rankomis ir šviežiai, todėl maloniai prašome suteikti mums 1-3 darbo dienas erdvės siuntinio paruošimui).

Jei užsakote tik mėginukus, siuntimas gali užtrukti iki 10 dienų.

Yra galimi du priekių pristatymo iš „Uoga Uoga“ el. parduotuvės būdai: pirmenybiniu registruotu paštu (adresu Lietuvoje ir užsienyje) arba kurjeriu (tik adresu Lietuvoje).

Pristatymo kaina:

  • NEMOKAMAI - į Omniva paštomatus;
  • DPD kurjeriu - 3,00 EUR, o nemokamas - užsakant prekių ne mažiau nei už 15,00 EUR
  •        pirmenybiniu registruotu paštu adresu Lietuvoje - 1,90 EUR, o nemokamas - užsakant prekių ne mažiau nei už 15,00 EUR
  •        pirmenybiniu registruotu paštu adresu užsienyje - 6,00 EUR, o nemokamas - užsakant prekių ne mažiau nei už 30,00 EUR    Pristatymo terminai:

Jei renkiesi prekių pristatymą per Omniva paštomatą, jos bus pristatytos per 1-2 darbo dienas, pirmenybiniu registruotu paštu Lietuvoje per 2–4 darbo dienas ir adresu užsienyje per 2-8 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.

Jei renkiesi prekių pristatymą kurjeriu, jos bus pristatytos adresu Lietuvoje per 1–3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.

Tiesa, prekių pristatymo trukmė priklauso ir nuo Omniva bei Lietuvos Pašto, už kurio darbą mes neatsakome.

Dėmesio, gavęs prekę, pažiūrėk, ar pakuotė nėra pažeista ar suplyšusi. Jei taip - pažymėk tai prekės (-ių) perdavimo–priėmimo dokumente bei atsiųsk mums pažeistos pakuotės ir viduje esančių prekių nuotrauką el. paštu info@uogauoga.lt

Kaip sekti savo užsakymą

Užsakius prekes, į tavo el. paštą atkeliaus užsakymo patvirtinimo laiškas. Jame bus ir Tavo siuntos sekimo kodas.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Ar gali atšaukti užsakymą, jei persigalvoji

Taip. Per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo patvirtinimo laiško gali atšaukti savo užsakymą. Jei prekes jau būsime išsiuntę, tau reikės jas grąžinti savo sąskaita.

Ar gali grąžinti gerą prekę

Kosmetika papuola į sąrašą prekių, kurios, būdamos tinkamos kokybės, negali būti grąžintos. Tačiau, jei tau tikrai kažkas nepatiko ar netiko, mes pasistengsime surasti kokį nors sprendimą. Rašyk mums el. paštu info@uogauoga.lt

Jei nusipirkai kitokias prekes (t.y. ne kosmetiką, o, pvz., kosmetinį šepetėlį), tai tinkamos kokybės, nepažeistos pakuotės prekę gali grąžinti ir atgauti pinigus arba pakeisti kita preke. Rašyk mums el. paštu info@uogauoga.lt

Ką daryti, jei prekė netinkamos kokybės

Mes labai stengiamės, kad tokių atvejų nebūtų, bet jei manai, kad atkeliavusi prekė yra netinkamos kokybės, rašyk mus el. paštu info@uogauoga.lt ir mes prekę pakeisime tokia pačia nauja ar kita arba grąžinsime pinigus (pagal tavo pasirinkimą). SMULKESNĘ INFORMACIJA APIE MŪSŲ PREKIŲ GRĄŽINIMĄ RASI ČIA.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Kai perki prekę uogauoga.lt, turi įvesti savo asmeninę iformaciją, tokią kaip vardas pavardė, el. paštas, telefonas bei adresas. Būk tikras, kad šią informaciją mes naudosime tik užsakymo įvykdymui, kad prekės patektų pas tave. Jos neperduosime tretiesiems asmenims (apart kurjerio ir pašto). O naujienlaiškius atsiųsime tik tau pažymėjus, kad nori juos gauti.

 

PAKUOČIŲ GRĄŽINIMAS 

Mums svarbu, kad visi gyventume santarvėje su gamta - nekenkdami jai dėl savo poreikių, o ji mums galėtų atsidėkoti savo dovanomis. Todėl kviečiame tave prisijungti prie mūsų.

Mes rūšiuojam ir tu rūšiuok

Savo aplinkoje mes atidžiai rūšiuojame atliekas, tiek namuose, tiek savo parduotuvėse, tiek ir savo gamybinėse patalpose. Kviečiame ir tave nemesti visko į vieną krūvą.

Panaudok kelis kartus

Norime paskatinti tave atsakingam vartojimui, kurį renkamės, todėl už grąžintą mūsų pakuotę suteiksime nuolaidą. Kaip tai veikia? Tau tereikia į bet kurią "Uoga Uoga" salelę parnešti sunaudotų mūsų priemonių pakuočių. 

Nuolaidos taikymo principas toks:

Atnešk 3 tuščias "Uoga Uoga" produktų pakuotes ir gauk net 50 % nuolaidą pasirinktam kosmetikos produktui, kurio pradinė kaina iki 10 eur.*

*Priimam visas tuščias švarias pakuotes, išskyrus popierines. Akcija negalioja ne kosmetikos produktams. Nuolaidos nesumuojamos.

Rinkis tai, ką galima perdirbti

Palaipsniui pereiname prie to, kad visas "Uoga Uoga" naudojamas popierius - maišeliai, rašymo popierius, pakuotės - būtų iš perdirbto popieriaus.

 

NEIŠSIRENKI? TURIM MĖGINUKŲ!

Jei negalite išsirinkti tinkamo produkto, užsisakykite mūsų el. parduotuvėje produkcijos mėginių. Į mėginius pilstome tik šviežią kosmetiką*, išskyrus tuos produktus, kurie yra per skysti mūsų pasirinktai pakuotei. Mėginukai yra nemokami, jei juos užsakydami kažką perkate. Užsakymo komentare parašykite, kokius produktus norėsite išbandyti ir mes įdėsime norimų mėginukų. 

Jei norite TIK mėginukų, prašysime apmokėti pašto išlaidas. Mėginukai yra skirti pasitikrinti, ar jums tinka pasirinktas produktas, jais negalima prekiauti, dalinti tretiesiems asmenims. Vieno produkto galima užsisakyti tik vieną mėginuką, iš viso galima užsisakyti ne daugiau nei 5 mėginukų.

* Dekoratyvinės kosmetikos mėginukų užsisakyti galimybės nėra, išskyrus pudras, kurioms taikomas nedidelis mokestis (1,90 eur).

 

Jei kilo nesklandumų užsakant prekes arba neradai atsakymo į savo klausimą, susisiek su mumis el. paštu info@uogauoga.lt. Mums visada smagu gauti Tavo laišką!