MINERALINĖ KOSMETIKA / AKIMS / AKIŲ VOKŲ ŠEŠĖLIAI / Laukinės slyvos

Laukinės slyvos
Laukinės slyvos
Baklažaninė, matinė, nr. 723

Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! 

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

8,95 EUR

Talpa: 

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Galiojimas: 2 metai nuo atidarymo

KAIP NAUDOTI

Laikyti sausoje vietoje.

SUDĖTIS

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Powder (ryžiai), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007.

Atsiliepimai

Uoga Uoga on 2019-04-04

Sveiki, Gabija. Ačiū už Jūsų pastabas ir komentarą. Taip, karmino mes tikrai nenaudojame ir visos spalvos išgautos tik iš mineralų. Dėl pakuočių akcijos, manome, kad nuolaida yra tikrai ženkli ir ją mes taikome nuolatos, deja, negalime jos taikyti visiems produktams, todėl pasirinkome grupę jų. Tačiau pasirinkimas išties didelis.

Gabija on 2019-01-29

Kadangi tai yra birūs šešėliai ir dar tamsios spalvos, patariu pirma dėtis šešėlius paskui veido makiažą, nes tikrai dalis nubirės po akimis. Kaip ir kitų firmų, šiuos šešėlius tepu ant akims skirtos bazės, kad nesubėgtų, uogauoga maskuotukai tam per riebūs. Uogauoga šešėliai brangoki, tačiau manau, kad verta pirkti jei naudosite violetinius ir kitus raudonos spalvos turinčius atspalvius, nes juose nėra karmino ar R40. Prašau atsakyti man į komentarą ar teisingai supratau sudėtį. Norėčiau, kad uogauoga šešėlius padarytų įperkamesnius, panašiai kaip daro su baltose pakuotėse esančiais produktais ir išleistų keletą pareinamų atspalvių ryškiausiom spalvom, ir video pamokų jiems.

Irina K on 2017-12-27

Labai gražios spalvos bei aukštos kokybės šėšėliai.

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Laukinės slyvos

Laukinės slyvos

Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru

* Privalomi laukai

Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška